Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image

Charytatywne Paryskie Walentynki

 • Dodano:

To już kolejny rok, w którym Fundacja dla Chatki organizuje charytatywną zabawę w Karczmie Zadyma. Tradycyjnie imprezy organizowane w Chatką, są tematyczne, nie inaczej było w tym roku. Tegoroczna zabawa odbyła się pod hasłem "Paryskie Walentynki" z uwagi na bliskość dnia świętego Walentego.

Zobaczcie poprzednie edycje, czyli Ostatki w Stylu Jamesa Bonda oraz imprezę w stylu lat 80-tych.

Wieczór dla zakochanych

Początek walentynek to przywitanie wszystkich przybyły Gości oraz sesja zdjęciowa przy "paryskiej ściance". Część tam zawsze wywołuje dużo uśmiechu z uwagi na piękne tematyczne kreacje.

ścianka zdjęciowa


de Paris danse

Po zebraniu się wszystkich przybyłych Gości odbyło się oficjalne rozpoczęcie, podczas którego tancerki z grupy "All Ladies" z Nowotarskiego Studia Tańca Cubana zaprezentowały układ przygotowany specjalnie na tę okazję.

tancerki


Barman spectacle

Kolejną atrakcją wieczoru był efektowny pokaz barmański w wykonaniu artystów z Robimy Drinki. Żonglerka butelkami, akrobacje z użyciem ognia oraz pyszne drinki zachwyciły wszystkich zebranych.

pokaz barmański


La musique

Po zaskakującym pokazie umiejętność barmańskich przyszła pora na pierwszy z dwóch koncertów tego wieczoru. Na scenie wystąpił wyjątkowy duet "Azzja i Hubert", który tworzą Joanna Mądry i Hubert Charków, uczestnicy programy Must Be The Music - Tylko Muzyka. Piękne piosenki w wykonaniu duetu porwały naszych Gości na parkiet.

koncert Azzja i Hubert


Charytatywna aukcja

Główną pozycją walentynkowego wieczoru była licytacja darów, które zebrała fundacja. Nasz Gość specjalny Charles Daigneault wcielił się w rolę prowadzącego i w entuzjastyczny sposób zachęcał do licytacji. Aukcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a cała zebrana kwota została przekazana na cele statutowe Fundacji dla Chatki.

charytatywna licytacja


Acoustique concert

Ostatnią atrakcją Paryskich Walentynek był występ Klaudi "Cloudi" Trzepizur i Olafa Olaszewskiego, którzy zagrali piękny akustyczny koncert.

Klaudi

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i pomoc w słusznej sprawie! Do zobaczenia podczas kolejnej charytatywnej imprezy.

Pamiętajcie, że Fundacji dla Chatki można pomagać cały rok!

Pomóż już dziś!

chatka

Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów, dzięki który odbyło się to wyjątkowe wydarzenia.

American Dreams health & beauty,
Hi Fitness,
Spiska Kraina,
Biuro podróży 43time,
Jadłomania,
Sushi House Nowy Targ,
Natur House Zakopane,
Ewelina Guziak Fotografia,
Crossfit Percepcja,
Karolina Bujak - Trenerka.

Galeria Zadyma

Wpisy w naszej księdze

 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny

Modna strefa

Ewa Minge

Swoją obecnością w naszej karczmie zaszczyciła nas również Pani Ewa Minge, pozostawiając w księdze robiący wrażenie, mały pokaz swojego warsztatu z życzeniami dla Zadymy. Oby nasza karczma dawała inspirację...

Niezła Zadyma!

Marcin Prokop

Naczelny gazety, felietonista, publicysta, prezenter, osobowość telewizyjna, przystojniak i jak widać niezły rysownik. W naszej księdze gości, zamiast używać słów, pozostawił zabawny rysunek. Liczymy, że po kolacji u nas, jego...

All Staff in Zadyma

Joseph Seeletso

I wish all of you happy Cooking with local products and Super Service. Great Mutton Sausage even very delicious.

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i...

Czytaj więcej

Aktualności

poniedziałek 16 marzec 2020

Wyjątkowej miej…

Plenerowa sesja ślubna to bez wątpienia jedna z najlepszych pamiątek...

poniedziałek 14 październik 2019

Październikowe …

Styl rustykalny, czy boho? Który wybrać jako motyw przewodni swojego...

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Wtorek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Środa:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Czwartek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Piątek:kuchnia do 22:0011:30 - 24:00  -  
 • Sobota:kuchnia do 23:0011:30 - 02:00  -  
 • Niedziela:kuchnia do 22:0012:00 - 24:00  -  

unia


Operacja„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń pozwalających na uruchomienie produkcji win owocowych poprzez wdrożenie nowej technologii produkcji oraz wprowadzenie rozwiązań przeciwdziałających zmianom klimatu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 • Danie dnia KWIECIEŃ

  Dzisiaj polecamy:

  • Zupa: Barszcz czerwony zabielany z ziemniakami
  • Pierogi ruskie
  • zadzwoń: 530 115 111 / cena 15,00 zł

Danie dnia