Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image Featured Image

Pomysły na oryginalną sesję ślubną na Podhalu

 • Dodano:

Niegdyś nietuzinkowe sesje ślubne cieszyły się znacznie mniejszą popularnością - co więcej, czasami w ogóle nie przywiązywano do nich większej wagi. Obecnie trudno wyobrazić sobie Parę Młodą, która nie decyduje się na zdjęcia ślubne w plenerze.

Jeśli chodzi o trendy ślubne 2018, klienci coraz częściej oczekują oryginalnej, naturalnej sesji zdjęciowej, która pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia przez lata. Najważniejsza jest kreatywność.

Sesja w naturze

pomysł na sesję ślubną w górach

Jeśli decydujecie się na wesele w górach, istnieje spore pole do popisu w przypadku sesji ślubnej. Warto postawić na naturę i zdjęcia podczas spaceru między drzewami. W trendach ślubnych na lato są także wiejskie, rustykalne klimaty, dlatego dobrym pomysłem będzie zorganizowanie sesji zdjęciowej w góralskiej, drewnianej chacie.

Powrót do przeszłości

pomysł na sesję ślubną w górach

Znacie się od dziecka? A może cenicie nietuzinkową rozrywkę? Na Podhalu istnieje mnóstwo miejsc, w których można poczuć się jak dziecko. Na nietuzinkową sesję zdjęciową warto wybrać wesołe miasteczko, plac zabaw czy cyrk. To także dobra okazja do dzielenia się wspomnieniami z dzieciństwa czy momentami z początków Waszej znajomości.

Sesja z balonami

pomysł na sesję ślubną w górach

By niskim kosztem urozmaicić ślubne zdjęcia, warto wybrać kolorowe balony wypełnione helem. Górski krajobraz jest piękny, jednak wskazane jest, by ta wyjątkowa sesja była różnorodna. Kolorowe balony z pewnością sprawią, że zdjęcia będą ciekawe. Postawcie na spontaniczność, uśmiech i dobrą zabawę!

Pasja na pierwszym miejscu

pomysł na sesję ślubną w górach

Łączy Was wspólna pasja? Pokażcie to na ślubnych zdjęciach! Wesele na Podhalu daje ogromne pole manewru. Możecie zorganizować piknik na trawie, wykonać sesję przed kinem, zdecydować się na przejażdżkę konną czy pokazać jak bardzo kochacie wspólne wędrówki po górach. Nawet niewielki gadżet może sprawić, że sesja będzie niezwykła.

Zdjęcia z pupilem

pomysł na sesję ślubną w górach

Jeśli posiadacie zwierzęta, zabierzcie je ze sobą na sesję zdjęciową.Tacy modele na pewno dodadzą Wam sporej dawki optymizmu, a zdjęcia wyjdą naturalnie. Można dodatkowo swoim czworonogom przypiąć ślubne gadżety, np. muszki.

Sesja z zabawnymi gadżetami

pomysł na sesję ślubną w górach

Pary Młode, które mają spory dystans do siebie, często decydują się na zdjęcia ślubne z zabawnymi gadżetami. Mogą to być tabliczki ze śmiesznymi napisami, stare płyty winylowe, instrumenty muzyczne, peruki, wąsy, kalosze czy zabawne okulary. Jedynym ograniczeniem jest Wasza kreatywność!

Zdjęcia ślubne z górami w tle

pomysł na sesję ślubną w górach

Jeśli chodzi o trendy ślubne na lato, wciąż króluje minimalizm i barwy ziemi, dlatego im prościej, tym piękniej. Doskonałym wyborem jest sesja ślubna podczas spaceru po górach. Poproście fotografa, by uchwycił Wasze wspólne chwile, podczas gdy Wy będziecie rozmawiać, śmiać się, podziwiać krajobrazy. Spontaniczne zdjęcia wychodzą najlepiej, a górski krajobraz nada zdjęciom nietuzinkowego charakteru.

Galeria Zadyma

Wpisy w naszej księdze

 • 1
 • 2
 • 3
Poprzedni Następny

Modna strefa

Ewa Minge

Swoją obecnością w naszej karczmie zaszczyciła nas również Pani Ewa Minge, pozostawiając w księdze robiący wrażenie, mały pokaz swojego warsztatu z życzeniami dla Zadymy. Oby nasza karczma dawała inspirację...

Niezła Zadyma!

Marcin Prokop

Naczelny gazety, felietonista, publicysta, prezenter, osobowość telewizyjna, przystojniak i jak widać niezły rysownik. W naszej księdze gości, zamiast używać słów, pozostawił zabawny rysunek. Liczymy, że po kolacji u nas, jego...

All Staff in Zadyma

Joseph Seeletso

I wish all of you happy Cooking with local products and Super Service. Great Mutton Sausage even very delicious.

Zapraszamy serdecznie do karczmy Zadyma, która jest pierwszym na Podhalu regionalnym browarem, produkującym własne, niepowtarzalne w smaku, naturalne i najwyższej jakości piwo. Zadyma to nie tylko browar ale i...

Czytaj więcej

Aktualności

poniedziałek 16 marzec 2020

Wyjątkowej miej…

Plenerowa sesja ślubna to bez wątpienia jedna z najlepszych pamiątek...

poniedziałek 14 październik 2019

Październikowe …

Styl rustykalny, czy boho? Który wybrać jako motyw przewodni swojego...

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Wtorek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Środa:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Czwartek:kuchnia do 22:0011:30 - 22:00  -  
 • Piątek:kuchnia do 22:0011:30 - 24:00  -  
 • Sobota:kuchnia do 23:0011:30 - 02:00  -  
 • Niedziela:kuchnia do 22:0012:00 - 24:00  -  

unia


Operacja„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń pozwalających na uruchomienie produkcji win owocowych poprzez wdrożenie nowej technologii produkcji oraz wprowadzenie rozwiązań przeciwdziałających zmianom klimatu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 • Danie dnia KWIECIEŃ

  Dzisiaj polecamy:

  • Zupa: Barszcz czerwony zabielany z ziemniakami
  • Pierogi ruskie
  • zadzwoń: 530 115 111 / cena 15,00 zł

Danie dnia